PL  UK  DE
 

Wielka Promocja na Wszystkie Urządzenia!

O NAS
CERTYFIKATY
OFERTA HANDLOWA
OFERTY SPECJALNE
SERWIS
KONTAKT
PRODUKTY
ELEKTRYCZNE KLUCZE DO KÓŁ
PODNOŚNIKI PNEUMATYCZNO HYDRAULICZNE
PODNOŚNIKI PNEUMATYCZNE
MOBILNE ZESTAWY PODNOŚNIKOWE
PODNOŚNIKI MOBILNE
PODNOŚNIKI NOŻYCOWE I PŁYTOWE
TRANSPORTERY DO KÓŁ
KLUCZE DO KÓŁ
ROZWIERACZE OPON
Osłony do pompowania kół
Ściągacze kół
NARZĘDZIA DO BADANIA SZCZELNOŚCI KÓŁ
URZĄDZENIA DO OBSŁUGI SPRZĘTU WOJSKOWEGO
URZĄDZENIA DO OBSŁUGI SPRZĘTU WOJSKOWEGO
Siłowniki hydrauliczne
Składane drążki holownicze

O NASZakład Produkcji Obsługowych
Urządzeń Samochodowych


Ul. Wesoła 1 B, Pawłów
49-300 Brzeg
Tel. + 48 77 416 44 47
Fax. + 48 77 416 49 28

http:// www.deltabrzeg.pl
e-mail: biuro@deltabrzeg.pl
Witamy na stronie firmy DELTA. W ofercie przedstawiamy urządzenia naszej produkcji takie jak elektryczne klucze do kół, podnośniki, transportery do kół, osłony do pompowania opon i inne urządzenia warsztatowe, które charakteryzują się wysoką jakością i niezawodnością oraz nowoczesnym wzornictwem. Własne rozwiązania konstrukcyjne stawiają nas w czołówce producentów polskich i zagranicznych.


Pierwszy model klucza elektrycznego UED-90 z 1980 r.


Pierwsze urządzenia zostały wyprodukowane w 1980 r., były to elektryczne klucze do kół model UED-90, które do dziś są w eksploatacji u naszych odbiorców. Znając dobrze branżę zaplecza motoryzacji ciągle poszerzamy naszą ofertę.
Posiadamy nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, które mają wpływ na wydajność i bezpieczeństwo pracy urządzeń. Szeroka gama urządzeń warsztatowych, jak i mobilnych znajduje swoje zastosowanie w zapleczu technicznym różnych dziedzin gospodarki.
Posiadamy Certyfikat TÜV Rheinland i jesteśmy dostawcą urządzeń dla potrzeb sił zbrojnych. Nasze urządzenia zapewniają wysokie bezpieczeństwo pracy i dostosowane są do obowiązujących dyrektyw oraz norm i przepisów UE. Zastrzeżenia patentowe świadczą o nowatorskich rozwiązaniach technicznych. Nasze urządzenia pracują od Skandynawii po Azję. Referencje odbiorców świadczą o pozytywnie wyrażanych opiniach i zadowoleniu z jakości produkowanych przez nas urządzeń. Zapraszamy do współpracy.

Oferta firmy DELTA obejmuje urządzenia do obsługi pojazdów samochodowych, sprzętu budowlanego, rolniczego, wojskowego, górniczego oraz dla potrzeb lotnictwa takich jak elektryczne klucze do kół, transportery kół, podnośniki warsztatowe, mobilne, nożycowe i płytowe. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji świadczy o wysokiej jakości produkowanych przez naszą firmę urządzeń. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której można znaleźć pełną ofertę wszystkich naszych urządzeń, będących gwarancją bezpieczeństwa i komfortu pracy.
Dzisiaj jest Niedziela 14 lipca 2024 r. imieniny Kamili, Kamila, Marcelego